Akbank Staj Başvurusu

15 Eylül 2013 - Staj Başvurusu

Sizlerde bankada staj yapmak istiyorsanız Akbank kariyer sitesine hemen girerek sizin alanınıza uygun departman için Akbank staj başvuru  formunu doldurup kariyerinizin ilk adımını atınız. Akbank staj başvurusunda kimler başvuruda bulunabilecek? Örgün eğitim veren üniversitelerin 2. veya 3. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencileri başvuru yapabilecektir. Ancak stajyer öğrenci yerleştirilmelerinde öncelik 3. sınıf öğrencilerine verildiğini söylemekte fayda var. Staj programı Temmuz-Eylül ayları arasında düzenlenmektedir.

Stajı tam zamanlı minimum 1 ay ya da maksimum 3 ay ilgili birim ve alanlarda yapabilmektedir.Stajyer olma hakkı kazanan öğrencilerin yapılan ihtiyaç analizi doğrultusunda değerlendirilir uygun birimlerde staj yapmaya hak kazanacaktır. Üniversite öğrencileri için kaçınılmaz fırsat olan bankacılık stajları kariyeri için ve gelecekte CV için önemli nitelikte işler arasında gösterilmektedir. Bu yüzden üniversite öğrencileri için kaçınılmaz fırsatlarından bir tanesi bankacılık stajlarıdır.

Akbank staj başvuru haberleri aracılığıyla staj başvuru formunu doldurup sizlerde kariyeriniz için ilk adımı atabilirsiniz. Staj konusunda şanslı olduğunuz bir noktadan bahsetmek gerekirse, stajınızı genel müdürlük alanlarında yapabileceksiniz.

Kariyer.net'teki İş İlanlarına Başvurmak İçin Tıklayın.

Buradan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Son aramalar:

  1. berfin dilan çelik
    Eyl 15th, 2014 at 12:14 | #1

    merhaba ben ankara sincan ahmet andiçen ticaret meslek lisesinde bilişim teknolojileri alanını okuyorum 12.sınıf için stajımı ankara sincan şubesinde yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler..

Yorum yaz