Ziraat Bankası Personel Alımı 2014

Ziraat Bankası Banko Görevlisi Alımı 2014

Ziraat Bankası Servis Görevlisi Alımı 2014

Aydın Belediyesi Personel Alımı 2014

08 Ocak 2014 - Personel Alımı
Kariyer.net'teki İş İlanlarına Başvurmak İçin Tıklayın.

Aydın Belediyesi Personel Alımı 2014

Aydın Belediyesi personel alımı yapacak!

Aydın Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Aydın Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Aydın Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Aydın Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Aydın Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Aydın Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Aydın Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.aydin.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

Kariyer.net'teki İş İlanlarına Başvurmak İçin Tıklayın.

Kaynak: memuruz.net

  1. Ümran
    Nis 1st, 2014 at 22:46 | #1

    Özlem hanım ben Ümran Acar 7 yıldır iskarpinde çalışıyorum yeni işten ayrıldım 24yasinda mağdur calismaya ihtiyacı olan bir bayanim yardımcı olursanız çalışmak istiyorum

  2. gaffar
    May 21st, 2014 at 20:52 | #2

    Özlem hanımben gaffar moran 18 senelik oto motor tamircisiyim calışmaya ihtiyacım var evliyim 1 cocugum var evime ekmek götüre bilmek için sizden iş istiyorum ustalık belgelerimin hepsi mevcut

Yorum yaz