Ziraat Bankası Personel Alımı 2014

Ziraat Bankası Banko Görevlisi Alımı 2014

Ziraat Bankası Servis Görevlisi Alımı 2014

Garanti Bankası Staj Başvurusu

15 Eylül 2013 - Staj Başvurusu
PAYLAŞ - Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on LinkedIn0

Üniversiteyi bitirdikten sonra her gencin gelecek kaygısı yüzünden endişeye kapıldığını biliyoruz. Bu yüzden kafanızdaki soru işaretlerinin nasıl çözüme kavuşacağının bilincindeyiz. Bankacılık sektörü ve bankamızı yaşayarak öğrenebilmeniz açısından, siz üniversite öğrencilerine genel müdürlük birimlerimizde, bölge müdürlüklerimizde ve şubelerimizde staj imkanı sunuyoruz.

Garanti bankası staj başvuru haberleri aracılığıyla üniversiteli genç arkadaşlarımıza staj programı hakkında bilgiler sunmaktayız. Garantili staj programının, Garanti iş dünyasının havasını solumanın ve genel müdürlük birimlerimizi daha yakından tanıyıp tecrübe etmenizin tam zamanı! Bu program size İstanbul’daki genel müdürlüğümüzde farklı projelerde yer alarak gerçek bir Garantili olabileceğiniz, staj sonunda projeleriniz birim yöneticilerine sunabileceğiniz, performansınızın değerlendirileceği, tüm süreç hakkında geri bildirim alabileceğiniz bir deneyim sunuyor.

Garantili staj programında genel müdürlük ihtiyaçları doğrultusunda yıl boyunca 6 ile 10 haftalık bir zaman diliminde gerçekleşiyor. Garanti bankası staj başvuru ilanları vasıtasıyla staj duyurularımızı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ - Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on LinkedIn0
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yaz