Gratis Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

Gratis Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

Gratis Personel Eleman alımı yapıyor.Gratis te çalışmak ve kariyer yapmak istemezmisiniz? Gratis İş olanaklarını ve insan kaynaklarını sizler için araştırdık.Kozmetik sektörüne hızlı bir giriş yapan gratis her geçen gün büyümesine ve ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.Gratis yeni açmış olduğu mağazalar ile de büyümesini sürdürüyor.

Gratis Kendini Nasıl Tanımlıyor?

Gratis: Sizin ve ailenizin hak ettiği sağlık ve yaşam kalitesini arttırmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi sunan kişisel bakım mağazanızdır.

Uzmanlığımız ve fark yaratan servis anlayışıyla size her zaman yakınız.

Amacımız, temel kişisel ihtiyaçlarınızın yanı sıra heyecan veren yeni ürünlerimizle sizin ve ailenizin mutluluğuna katkı sağlamaktır.

Gratis te Kariyer:

Gratis ailesi olarak her geçen gün biraz daha büyüyoruz. Bu büyüme, tüm çalışma arkadaşlarımız ve adaylarımız için kariyer fırsatları yaratıyor.

Düzenli eğitimler sağladığımız çalışanlarımıza, kariyer yollarında daha sağlam adımlarla yürümeleri için destek oluyoruz.

Genç, dinamik ve heyecanlı ekibimizde siz de yer almak isterseniz, aşağıdaki link aracılığı ile bize başvurabilirsiniz.

Gratis İstanbul ,Ankara,Kırklareli, Trabzon, Antalya ve şubesi bulunan illerde personel alımları gerçekleştiriyor.Aradığı başlıca pozisyonlar ,Mağaza Yönetici Yardımcısı,Satış Danışmanı,Marka Uzmanı,Mağaza Sorumlusu,Depo Sorumlusu vb pozisyonlardır.

(personelalim)

Kariyer.net'teki İş İlanlarına Başvurmak İçin Tıklayın.

Gratis Personel Eleman Alımı İş Başvurusu İçin Tıklayın.

Son aramalar:

 1. BETÜL ODABAŞI
  Haz 21st, 2014 at 11:01 | #1

  Gratis Ankara şubeleriizde çalışmak isterim. Türk Dili ve Edebiyatı 2. sınıf öğrencisiyim. Daha önce satış danışmanlığı yaptım.
  05535394330

 2. ikra gönül toprak
  Ağu 31st, 2014 at 19:25 | #2

  gratis şanlıurfa şubenizde çalışmak istiyorum 8yıl çalışma hayatım 5yılı kişişel bakım olarak geçti halkla ilişkiler muhasebe kişişel bakım eğitimi aldım personel sorumlusu olarak yaptım iş başvurusu yapmıştım iş ilanınızın bulunan tüm sitelerde

Yorum yaz