İş Bankası Memur Alımı Sınavı 2014

29 Ocak 2014 - Memur Alımı

İş Bankası Memur Alımı Sınavı 2014

İş Bankası üniversite mezunlarının girebileceği bir sınav açtı.

İş Bankası üniversite mezunlarının girebileceği bir sınav açtı. İş Bankası MemurAlım Sınavı 2014 ne zaman yapılacak, İş Bankası Memur Alım Sınavı 2014′e girebilmek için gerekli şartlar nelerdir, İş Bankası Memur Alım Sınavı Başvuru Formuna nereden ulabilirim. Bu soruların yanıtı haberimizde. İşte İş BankasıMemur Alım Sınavı 2014 hakkında bilmeniz gerekenler

İş Bankası Konya Gaziantep ve Erzurum bölgeleri olmak üzere eleman alımı yapacak. İŞ Bankası eleman alımı başvuru şartları ve başvuru formu için haberimizi okuyun. Tıkla İş bankası sınavına başvur. İş bankası memur alımı.
23 Şubat 2014 Pazar günü yapılacak olan İş Bankası Memur Alım Sınavı ve izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylara, İş Bankası kadro olanakları doğrultusunda başvuru broşüründeki iller ve bu illere bağlı ilçelerde bulunan İşbankası şubeleri için görev teklifi yapılacaktır.

Kariyer.net'teki İş İlanlarına Başvurmak İçin Tıklayın.

İş Bankası Memur alım süreci
– Başvuru
– Genel Yetenek Testi
– Mülakat
– Belge hazırlama aşamalarından oluşmaktadır. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Memur pozisyonunda görevlendirilecektir.

İŞBANKASI ELEMAN ALIMI FORMU İÇİN TIKLA

BÖLGESEL MEMUR ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ
Bankamızın ERZURUM, GAZİANTEP ve KONYA bölgelerinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla Memur alımı gerçekleştirilecektir 23 Şubat 2014 Pazar günü yapılacak olan Memur Alım Sınavı ve izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda aşağıdaki iller ve bu illere bağlı ilçelerde bulunan şubelerimiz için görev teklifi yapılacaktır.

İşte İş Bankası memur alacak şubeler ve iller
GAZİANTEP BÖLGE
ERZURUM BÖLGE
KONYA BÖLGE
ADIYAMAN
AĞRI
AFYONKARAHİSAR
GAZİANTEP
ARDAHAN
KARAMAN
KAHRAMANMARAŞ
ERZİNCAN
KONYA
MALATYA
ERZURUM
ŞANLIURFA KARS
MUŞ
TUNCELİ
VAN

Kaynak: memuruz.net

Son aramalar:

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yaz