Yapı Kredi Staj Başvurusu

15 Eylül 2013 - Staj Başvurusu

Kariyer yolculuğunu start noktası olarak görülen staj programları için başvurular başladı. Örgün eğitim veren üniversitelerin 2. veya 3. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencileri başvuru yapabilecektir. Mezuniyet tarihi yakın olan öğrencileri de mezuniyet sonrası işe almak üzere değerlendiriyor. Çoğu zaman zorunluluk olarak gördüğümüz staj programları belki de kariyerimiz için bizleri aydınlatan ilk ışık olacaktır.

Yapı kredi staj başvuru haberleri ile staj programı hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Bu sebepten dolayı staj yapacağınız bankamız sizleri banka sistemi hakkında geniş bilgi sahibi yapacaktır. Çalışmak istediğiniz sektörü yakından tanımak için ele geçmiş fırsatların arasında en iyisi staj programlarıdır. Bankamız üniversite ve ticaret liselerine staj imkânı tanıyor.

Kariyer.net'teki İş İlanlarına Başvurmak İçin Tıklayın.

Finans sektöründe geleceğin en iyi bankacılarını yetiştirmek adına geliştirdiğimiz projede hem şube hem de genel müdürlük birimlerimiz için yetenekli üniversite öğrencilerimizi staj programımıza davet ediyoruz. Yapı kredi staj başvuru ilanları için sayfamızdan tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Son aramalar:

 1. NAZLI YILMAZ
  Mar 28th, 2014 at 11:54 | #1

  ordu ünye şubenizde staj yapmak istemekteyim stajım okulun bitmesi için zorunludur ilgilenmenizi rica ediyorum

 2. Sinan SENCAR
  Nis 15th, 2014 at 20:25 | #2

  Merhaba;Trakya Universitesi Bankacilik Bolumu 2.sinif ogrencisiyim Ordu/Unye subenizde zorunlu staj yapmak istiyorum;bilginize sunulur.

 3. Gamze Sevingül
  May 8th, 2014 at 05:39 | #3

  Merhaba Mersin Üniversitesi Erdemli MYO Bankacilik ve Sigortacılık bolumu 1. Sınıf ogrencisiyim. Mersin / merkez Yapikredi A.Ş pozcu şubenizde stajimi tamamlamak istiyorum.
  Referanslar ,
  Mersin merkez Yapikredi uray şubesi, operasyon yönetmeni GEYHAN Hanım.
  Mersin Merkez Yapikredi pozcu şubesi, Şube müdürü, FERHAN Hanım.
  Stajım zorunludur. Okulumdan zorunlu staj belgemi ve staj evraklarimi almis bulunmaktayim eğer ilgili kisi tarafından kabul görülürse bankanızda ilgili yere ulaştırmak istemekteyim. Gereğini arz eder bilgilerinize sunulur.

 4. SEDA
  May 26th, 2014 at 19:43 | #4

  Merhaba,ben Konya Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Elazığ’da ikamet etmekteyim.Yaz dönemi staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 5. ebru
  Haz 2nd, 2014 at 18:09 | #5

  Trakya Üniversitesi 2 sınıf isletme yonetimi öğrencisiyim zorunlu stajını bankanız Gelibolu şubesinde yapmak istiyorum gereğini bilgilerinize arz ederim.

 6. burcu
  Haz 3rd, 2014 at 21:19 | #6

  merhaba, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 3. sınıf muhasebe ve finansal yönetim bölümü öğrencisiyim bankanızın Kastamonu şubesinde staj yapmak istiyorum. Teşekkürler.

Yorum yaz