Yapı Kredi Staj Başvurusu

15 Eylül 2013 - Staj Başvurusu
PAYLAŞ - Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on LinkedIn0

Kariyer yolculuğunu start noktası olarak görülen staj programları için başvurular başladı. Örgün eğitim veren üniversitelerin 2. veya 3. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencileri başvuru yapabilecektir. Mezuniyet tarihi yakın olan öğrencileri de mezuniyet sonrası işe almak üzere değerlendiriyor. Çoğu zaman zorunluluk olarak gördüğümüz staj programları belki de kariyerimiz için bizleri aydınlatan ilk ışık olacaktır.

Yapı kredi staj başvuru haberleri ile staj programı hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Bu sebepten dolayı staj yapacağınız bankamız sizleri banka sistemi hakkında geniş bilgi sahibi yapacaktır. Çalışmak istediğiniz sektörü yakından tanımak için ele geçmiş fırsatların arasında en iyisi staj programlarıdır. Bankamız üniversite ve ticaret liselerine staj imkânı tanıyor.

Finans sektöründe geleceğin en iyi bankacılarını yetiştirmek adına geliştirdiğimiz projede hem şube hem de genel müdürlük birimlerimiz için yetenekli üniversite öğrencilerimizi staj programımıza davet ediyoruz. Yapı kredi staj başvuru ilanları için sayfamızdan tüm bilgileri edinebilirsiniz.

PAYLAŞ - Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on LinkedIn0
  1. NAZLI YILMAZ
    Mar 28th, 2014 at 11:54 | #1

    ordu ünye şubenizde staj yapmak istemekteyim stajım okulun bitmesi için zorunludur ilgilenmenizi rica ediyorum

  2. Sinan SENCAR
    Nis 15th, 2014 at 20:25 | #2

    Merhaba;Trakya Universitesi Bankacilik Bolumu 2.sinif ogrencisiyim Ordu/Unye subenizde zorunlu staj yapmak istiyorum;bilginize sunulur.

Yorum yaz